Part 1. Let’s get started!

26 June 2014 г.

Part 1. Let’s get started!

Що це? Навіщо? Як готуватися? Скільки часу потрібно? Де здавати? Хто екзаменатори? General, Academic або LifeSkills? Чи існує секрет успішної здачі? І ще багато цікавого! ;-)

 

 

 

TARGET - IELTS: challenge accepted

Отже, настав період в житті, коли з тією чи іншою метою Вам потрібно підтвердити свій рівень англійської офіційним сертифікатом, що діє на міжнародному рівні.

Ви плануєте переїзд до Європи, Канади, Австралії на постійне місце проживання, для працевлаштування або навчання, і, ймовірно, вже знаєте, який бал для цього потрібен. Вітаю, перший крок зроблено!

Тепер потрібно обрати спосіб підготовки: самостійно, з репетитором, або у групі на мовних курсах.

 

SELF-TUITION

У Вас рівень Intermediate або вище і ви відчуваєте в собі достатньо сил, щоб опанувати всі особливості іспиту самостійно. Пам’ятайте, “practice makes perfect”, чим більше часу витратите на ефективну підготовку, тим кращого результату досягнете!

Порада №1. Читайте англійською в оригіналі (газети, журнали, статті в мережі або художню літературу).

Порада №2. Слухайте радіо, подкасти, переглядайте улюблені фільми та серіали без перекладу.

!Обирайте те, що Вам цікаво, не обтяжуйте себе нудними речами.

Порада №3. Будьте вибірковими при читанні порад в інтернеті! Джерел безліч, тому важливо відфільтровувати потрібне, аби не заплутатись в безлічі мережевого «сміття» і не витрачати час дарма. Оберіть декілька надійних ресурсів, при можливості скористайтесь порадами тих, хто вже пройшов цей шлях.

Вартість: БЕЗКОШТОВНО ;-)

 

PRIVATE TUTOR

Ви розумієте, що Ваш рівень англійської недосконалий, або навіть не уявляєте з чого почати; вам складно займатись у групі, або часу залишилося зовсім мало і потрібен індивідуальний графік, тоді Ви, напевно, оберете приватного репетитора.

Порада №1. Обирайте репетитора за відгуками інших студентів та їх результатами. Носій мови не завжди виправдає Ваші сподівання, адже вони використовують мову природно, а отже часто не можуть відповісти на питання «як?», «чому?» і т.д.

Порада №2. Не соромтесь запитати про методи підготовки. Власний результат викладача не завжди є запорукою Вашого успіху!

Порада №3. Мільйон виконаних пробних тестів не гарантують високого результату! Варто підвищити загальний рівень англійської, а також детально вивчити структуру іспиту. Жодних сюрпризів під час екзамену – ключова складова успішної здачі!

Вартість: 199 – 800 грн/год

 

GROUP LESSONS

У Вас досить високий рівень англійської (Intermediate або вище), але бракує навиків здачі подібних іспитів; Ви – комунікабельна людина, тому заняття у групі – саме те, що потрібно. Але мовних шкіл – безліч! Яку обрати? Відкинувши всі умовності, як от: «це поблизу мого будинку» чи «у них найдешевше», вимальовується наступне:

Порада №1. Викладачі. Не соромтесь запитувати про їх власний досвід здачі IELTS та історію успішної підготовки.

Порада №2. Однорідність груп. Заняття у групах за участю студентів різних рівнів володіння мовою – малоефективні.

Порада №3. Коли обіцяють «золоті гори», це має Вас насторожити! Для підвищення результату на 0,5-1 бал може знадобитися від двох місяців до року, та аж ніяк не кілька тижнів. Бажано пройти «зріз знань» (контрольний тест) до вступу на курс та відразу по закінченню, тоді Ви зможете побачити реальний результат занять.

Вартість: від 3500 грн за курс

 

ДЕ ЗДАВАТИ? 

В Україні є два сертифікованих центри здачі IELTS: IELTS Kiev (Students International) та British Council Ukraine.

Для успішної здачі потрібно виконати всі чотири частини іспиту, а саме:

  • Listening(перевірка навичок сприйняття на слух);
  •  
  • Reading(перевірка навичок читання);
  •  
  • Writing(перевірка навичок письма);
  •  
  • Speaking(перевірка навичок усного мовлення).
  •  

Перші три модулі здаються у вищевказаній послідовності в один день (без перерви між ними!). Усну частину (Speaking)можуть призначити у той же день, або протягом кількох днів до чи після іспиту.

Екзаменаторами IELTS є носії мови або не носії з власним результатом 9.0, що проходять спеціальну підготовку. Загальна тривалість тесту 2 години 55 хвилин (джерело: Students International).

Всі кандидати виконують однакові завдання з Listening і Speaking, завдання Writing  та Reading дещо відрізняються у General та Academic Modules.

Academic Module зазвичай вимагається у бажаючих вступити до вищих учбових закладів за кордоном. Отже, в сумі Ви можете отримати від 0 до 9 балів з кроком у півбала, що відповідає рівням від A1 до C2 CEFR. Результати доступні на Вашій персональній сторінці вже через 13 днів!

Останнім часом також набирає популярності IELTS Life Skills для отримання візи до Великобританії. В такому разі кандидатам потрібно довести своє вміння сприймати на слух та говорити на рівні А1 або В1. IELTS Life Skills здається в парі з іншим кандидатом одному екзаменатору.

"Forewarned is forearmed". Послідовність, поміркованість, систематичність та цілеспрямованість стануть Вашими головними союзниками у підготовці!

У наступних статтях детальніше про кожну з частин іспиту та методи успішної підготовки до них. І пам’ятайте: АНГЛІЙСЬКА – ЦЕ ПРОСТО!

 
 
 
Более подробную информацию о программе подготовки к экзамену IELTS в Киеве вы сможете узнать у наших менеджеров по тел. (044) 495 78 38 (м. Золотые Ворота), (044) 246-45-08 (м. Кловская) или воспользовавшись формой обратной связи – с вами непременно свяжутся в кратчайший срок!

 

Добавить:

Array