5 мобільних додатків для вивчення мови

13 November 2017 г.

Більшість із нас щодня не випускає з рук смартфон вдома і на роботі. Чому б не використовувати його і у такій важливій справі як удосконалення знання англійської? Представляємо вашій увазі 5 додатків, що можуть вам у цьому допомогти.

1) «Duolingo». Всесвітньо відомий мобільний додаток, який допомагає вивчати англійську та ще кілька іноземних мов. Тренуйтеся, виконуючи вправи! Складайте речення зі слів, записуйте на слух, перекладайте із англійської та на англійську, отримуйте бали за свої успіхи, і відслідковуйте свій прогрес. Тут немає теорії, детальних пояснень правил, тому навіть після виконання всіх вправ у користувача можуть лишитися запитання.

2) «Vocabulary trainer» від Language Course S L пропонує вивчити 10000 найбільш вживаних англійських слів. Лексика демонструється групками по 14 слів у форматі слово + картинка + переклад + озвучка, після двох повторень пропонується зробити вправи на закріплення. Додаток функціонує багатьма мовами, можна налаштовувати потрібний темп навчання та відслідковувати свій успіх. Розробники стверджують, що демонстрація лише одного варіанту перекладу із можливих та відсутність зразків вживання лексики сприяють якнайшвидшому прогресу у вивченні нових слів. Варто спробувати! Також додаток пропонує читати пресу та слухати радіо англійською мовою, надаючи зручні посилання на потрібні ресурси.

3) «Colour Verbs» - це один із багатьох мобільних додатків, який допомагає вивчити неправильні дієслова. Тут ви знайдете повний їх список і можливість обирати слова для вивчення, сортуючи їх за допомогою кольору або скористатися категоріями «25 важливих», «50 важливих» і «100 важливих». Вправи полягають в тому, щоб набрати три форми дієслова із запропонованих літер, дивлячись на картинку та на визначення слова англійською. Перекладу неправильних дієслів тут немає, тому для новачків рекомендуємо пошукати інші додатки (наприклад «Irregular Verbs Balloon Game» від CosmoLapti).

4) «Learn English Grammar Rules» від SoftForLife – це можливість мати збірник правил із граматики під рукою у зручній формі. Пояснення лише англійською, тому додаток підходить для тих, хто уже володіє мовою на певному рівні. І, звичайно, крім правил-уроків, є ще і вправи – тести на всі теми із вибором правильного варіанту із запропонованих. У розділах My Tests та Study History можна спостерігати за своїм прогресом.

5) «Quiz Up» від Glu. І наостанок пропонуємо вам не інструмент вивчення мови, а радше інструмент для розваги. Quiz Up – це вікторини англійською мовою, у які можна зіграти із суперниками з усього світу. Тему можна підібрати собі за смаком із тисяч можливих – від історії мистецтва чи фільмів Хічкока до вищої математики чи шоколаду (теми Grammar та Irregular verbs також наявні). Можна викликати випадкового суперника на двобій, що триває сім питань, а можна і грати самому. Таким чином зручно «підтягнути» лексику із будь-якої теми, розширити не лише ерудицію, а і словниковий запас. Запрошуйте друзів і змагайтеся з ними або потоваришуйте з новими людьми – додаток має також деякі функції соціальних мереж, такі як додати у друзі або вподобати фотографію профілю.
Звичайно, ми усвідомлюємо, що огляд лише п’яти додатків не може претендувати на повноту і вичерпність, тож якщо тема вас зацікавила, будемо раді підготувати що-небудь іще. Пишіть ваші відгуки у коментарях, а також діліться власним досвідом із використання цих інших інструментів для вивчення та удосконалення англійської.

Добавить:

Array