Мнения

Альфа-Банк Україна

В рамках заходів спрямованих на підвищення рівень володіння англійською мовою працівників Альфа-Банк Україна, було проведено тендер, в ході якого провайдером послуги корпоративного навчання обрали мовну школу Speak Well (ТОВ «Спік Велл»).

 

Заняття проводилися на території банку з групами різних рівнів - від Pre-Intermediate до Advanced за програмами навчання Загальна та Ділова Англійська з включенням спеціалізованої банківської тематики.

 

Загальний курс навчання тривав 12 місяців.

 

При плануванні навчального процесу було враховано всі наші побажання щодо графіку, тематики, структури занять та викладацького складу.

 

Хочемо відзначити високу якість наданих послуг, про що свідчать результати фінального тестування працівників, а також динамічність навчального процесу та бажання викладачів зробити його не просто ефективним, але й цікавим. За час курсу ми мали змогу працювати з різними викладачами, в тому числі носіями мови, всі отримані навички знайшли практичне застосування у роботі над проектами, що потребують високого рівня володіння англійською мовою.

 

Зважаючи на вищенаведене, можемо з впевненістю рекомендувати школу Speak Well як надійного партнера в сфері послуг корпоративного навчання англійської мови.

 

Array